• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

 Polskie wzornictwo wyróżnia się na tle międzynarodowym. Posiadamy wieloletnią kulturę, jaką cały czas można wskrzesić i przy okazji czerpać z tego kolejne korzyści. Teraz mamy szansę połączyć tradycyjne wartości oraz osobliwą estetykę z współczesnymi pomysłami oraz uzyskać dofinansowanie do swoich działań. Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW skierowane jest do wszystkich przedsiębiorstw działających na tym terenie, jakie planują zastosować własną ciekawą strategię wzorniczą. Trzeba spełnić szereg kryteriów, niemniej jednak jest to bardzo opłacalne, bowiem można otrzymać nawet 3 miliony wsparcia finansowego.
Działanie 1.4 Wzór na konkurencję POPW to spora możliwość dla firm, jakie mają kapitalne pomysły, tkwią korzeniami w narodowej kulturze oraz zarazem wybiegają w przyszłość, chcąc stworzyć kreatywny produkt. Wzornictwo musi być przemyślane, dopasowane do nowoczesnych trendów, a jednocześnie mieć charakter tradycyjny. Należałoby spróbować swoich sił, albowiem jest to wielka szansa na rozwinięcie własnego interesu bądź znakomity start w danej branży, jeśli firma dopiero zaczyna się rozwijać.
Unijne dofinansowania to duża szansa dla rozwijających się firm, zwłaszcza na terenie Polski Wschodniej. Obecnie można spełnić swoje wielkie projekty i postanowienia biznesowe, a niedobór kapitału nie jest żadnym problemem. Atrakcyjne Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW to doskonała sposobność, by rozbudować swój biznes i wdrożyć w życie nadzwyczaj ciekawy projekt wzornictwa. Należałoby skorzystać z takiej opcji jak 1.4 Wzór na konkurencję POPW, jaka stanowi duży krok w przyszłość dla każdej firmy.

Categories: Biznes

Comments are closed.