• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej interakcji z  pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu medycznych specjalności, które zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu medycznego zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych producentów, do których należy m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się też produkty polskie, twórcy takich marek na przykład Poldent czy Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys oferty centrum materiałów medycznych to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Sprawdź
 Wyposażenie gabinetów medycznych

Categories: Zdrowie

Comments are closed.