• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego układu moczowego.

Rezultatem jest odzyskanie jakości życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.

Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wroclaw

Categories: Zdrowie

Comments are closed.